Spor Toto Muhteşem Lig ve Spor Toto 1 Lig’e ulusal maçlar nedeniyle orta verilirken TFF 2 Lig ve TFF 3 Lig’de heyecan sürecek
Liglerde yapılacak maçların programı şöyle
TFF 2 Lig
Beyaz Küme
Yarın
15 30 Ankaraspor Somaspor Ankara escort Etimesgut Belediyesi Atatürk
16 00 Esenler Erokspor Eşin Group Nazilli Belediyespor Esenler Erokspor
16 00 İnegölspor Isparta 32 İnegöl İlçe
25 Eylül Pazar
14 30 Bayburt Özel İdare Arnavutköy Belediyespor Bayburt Genç Osman
15 00 Sivas Belediyespor HES İlaç Afyonspor Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi
19 00 Amed Sportif Faaliyetler Bursaspor Diyarbakır
19 00 Anagold 24Erzincanspor Menemen FK Erzincan 13 Şubat
19 00 Çorum FK Batman Petrolspor Çorum Şehir
19 00 Tarsus Antrenman Yurdu Şanlıurfaspor Ankara escort bayan Tarsus İlçe
Kırmızı Küme
Yarın
16 00 Uşakspor Kocaelispor Uşak 1 Eylül
19 00 Baynet İnşaat Balıkesirspor Ankara Demirspor Balıkesir Atatürk
25 Eylül Pazar
15 00 Pazarspor GMG Kastamonuspor Pazar İlçe
15 00 1461 Trabzon FK Teco Karacabey Belediyespor Yomra İlçe
15 00 Adıyaman FK Diyarbekirspor Adıyaman Atatürk
15 30 Criptoswaps Zonguldak Kömürspor İskenderunspor Karaelmas Kemal Köksal
16 00 Sarıyer Serik Belediyespor Yusuf Ziya Öniş
16 00 Weecoins Kırklarelispor Silahtaroğlu Vanspor FK Kırklareli Atatürk
19 Escort Ankara 00 Bucaspor 1928 Kırşehir FK Yeni Buca
19 00 Fethiyespor Etimesgut Belediyespor Fethiye İlçe
TFF 3 Lig
1 Küme
Yarın
15 00 Yomraspor Belediye Derincespor Yomra İlçe
15 00 1954 Kelkit Belediyespor 1922 Konyaspor Kelkit İlçe
15 00 Karbel Karaköprü Belediyespor Edirnespor Faruk Çelik
15 00 BC Group Ağrı 1970 Entegre Solar Elazığspor Vali Lütfü Yiğenoğlu
15 30 Amasyaspor FK Nevşehir Belediyespor Merzifon İlçe
16 00 Çatalcaspor Belediye Kütahyaspor Çatalca İzzettin
19 00 Eskişehirspor Hacettepe Ankara bayan escort 1945 Eskişehir Yeni
19 00 Karşıyaka Gema Polimer Şile Yıldızspor Alsancak Mustafa Denizli
19 00 52 Orduspor FK Yeni Mersin Antrenman Yurdu Yeni Ordu
2 Küme
Yarın
15 00 Amberçay Eynesil Belediyespor Kuşadasıspor Vakfıkebir İlçe
15 00 Elazığ Karakoçan FK Yeşilyurt D Ç Ofspor Elazığ Doğukent
15 00 Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor Karaman FK Merkez Spor Kompleksi
15 30 Armoni Alanya Kestelspor Bayrampaşa Alanya Ulusal Egemenlik
16 00 Bulvarspor Gümüşhane Sportif Faaliyetler Bulvar Mimar Kubilay Köse Escort bayan Ankara
16 00 Ergene Velimeşespor Kırıkkale Büyük Anadoluspor Mustafa Kemal Atatürk
16 00 Turgutluspor Orduspor 1967 Turgutlu 7 Eylül
16 00 Darıca Gençlerbirliği Alagöz Holding Iğdır FK Darıca İlçe
3 Küme
Yarın
15 00 Osmaniyespor FK Büyükçekmece Tepecikspor 7 Ocak
15 00 Merkür Holding Erbaaspor Malatya Arguvanspor Erbaa İlçe
15 00 Siirt Vilayet Özel İdaresi 68 Aksaray Belediyespor Siirt Atatürk
15 30 Güneş Holding Çankaya FK Niğde Anadolu FK Osmanlı
16 00 Beyoğlu Yeni Çarşıspor Artvin Bayan escort Ankara Hopaspor Maltepe Hasan Polat
16 00 Bitexen Sapanca Gençlikspor Kepez Belediyespor Hendek Atatürk
16 00 Efeler 09 Akhisarspor Adnan Menderes
16 00 Bergama Belediyespor Fatsa Belediyespor Bergama 14 Eylül
16 00 Bursa Yıldırımspor Muş 1984 Muşspor Minareli Çavuş Spor Tesisleri